Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW

Miejsce pracy: Kalisz
Umowa o pracę, pełny etat.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie procesu sprzedaży samochodów BMW.
• Pozyskiwanie i obsługa Klientów.
• Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów.
• Przygotowywanie ofert handlowych.
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

• Min. wykształcenie średnie.
• Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych mile widziane.
• Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
• Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów.
• Operatywność i skuteczność w działaniu.
• Duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów.
• Dobra znajomości branży motoryzacyjnej.
• Umiejętności handlowe i negocjacyjne.
• Wysoki poziom obsługi Klienta.
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Biegła znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Konkurencyjny system wynagrodzeń (prowizyjno – premiowy).
• Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres rekrutacja.kalisz@premiumarena.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.