Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW Leasing - skorzystaj z obecnych warunków.

Wyprzedź planowane zmiany w przepisach regulujących zakup samochodu na firmę. Skorzystaj z obecnych warunków wybierając spośród naszej szerokiej oferty BMW gotowych do odbioru. Zaproś BMW do swojej firmy jeszcze w tym roku i sprawdź ile zaoszczędzisz.
 
Uzupełnij krótki formularz poniżej i poznaj spersonalizowaną ofertę na wybrany model.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Co oznaczają nowe przepisy?

Po 31 grudnia 2018 roku przewidywane są ograniczenia możliwos?ci zaliczania rat leasingowych do koszto?w podatkowych. Nowe przepisy okazują się mniej korzystne zwłaszcza dla leasingu samochodo?w o wartości netto przekraczającej 150 000 zł.

Skorzystaj z obecnych warunków wybierając spośród samochodów dostępnych do natychmiastowego odbioru.

 

ODLICZ PEŁNĄ KWOTĘ

* Wysokość rat wszystkich modeli podana jest dla następujących warunków oferty finansowania: wpłata początkowa 5% , 36-miesięczny okres finansowania przy założeniu maksymalnego rocznego przebiegu na poziomie 30 000 km.  Informacje te nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.  Szczegóły i możliwość indywidualnej kalkulacji w salonie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ INDYWIDUALNĄ.

ZAPYTAJ O OFERTĘ INDYWIDUALNĄ.

Planowana rata miesięczna (PLN brutto)

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź (?Administrator?). [WIĘCEJ INFORMACJI]

X
a moze uzywane