Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW Leasing - skorzystaj z obecnych warunków.

Wyprzedź planowane zmiany w przepisach regulujących zakup samochodu na firmę. Skorzystaj z obecnych warunków wybierając spośród naszej szerokiej oferty BMW gotowych do odbioru. Zaproś BMW do swojej firmy jeszcze w tym roku i sprawdź ile zaoszczędzisz.
 
Uzupełnij krótki formularz poniżej i poznaj spersonalizowaną ofertę na wybrany model.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Co oznaczają nowe przepisy?

Po 31 grudnia 2018 roku przewidywane są ograniczenia możliwości zaliczania rat leasingowych do kosztów podatkowych. Nowe przepisy okazują się mniej korzystne zwłaszcza dla leasingu samochodów o wartości netto przekraczającej 150 000 zł.

Skorzystaj z obecnych warunków wybierając spośród samochodów dostępnych do natychmiastowego odbioru.

 

ODLICZ PEŁNĄ KWOTĘ

* Wysokość rat wszystkich modeli podana jest dla następujących warunków oferty finansowania: wpłata początkowa 5% , 36-miesięczny okres finansowania przy założeniu maksymalnego rocznego przebiegu na poziomie 30 000 km.  Informacje te nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego.  Szczegóły i możliwość indywidualnej kalkulacji w salonie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ INDYWIDUALNĄ.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [WIĘCEJ INFORMACJI]

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

X
BMW z rocznika 2018