Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Charytatywny kalendarz - 365 dni pomocy

Kalendarz niosący pomoc.

W tym roku jako Grupa Bednarek postanowiliśmy połączyć miłość do motoryzacji z chęcią pomagania. Dzięki tym dwóm rzeczom powstał limitowany kalendarz ze zdjęciami 12 ulubionych modeli naszych Klientów marek BMW, MINI, Volkswagen, SKODA oraz SEAT. Nasz Ambasador, Maciej Wisławski, jeden z najbardziej utytułowanych pilotów rajdowych w Polsce również przyłączył się do tej szlachetnej akcji podpisując własnoręcznie każdy kalendarz.

Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany Fundacji JiM wspierającej dzieci z autyzmem.

 

KUP KALENDARZ

Fundacja JiM.

Całkowity dochód z naszych kalendarzy zostanie przekazany łódzkiej Fundacji JiM, która wspiera ponad 7 tysięcy dzieci z autyzmem z całej Polski oraz ich rodziców i opiekunów! JiM jest również specjalistyczną szkołą, kliniką, i przedszkolem dla autystycznych dzieci, które pomaga zbierać pieniądze dla swoich podopiecznych. Autyzm jest obecnie diagnozowany w Polsce u 1 na 100 dzieci. Dziecko z autyzmem może mieć problemy z kontaktami oraz zwykłą rozmową z innymi. Autyzm nie jest chorobą, a zaburzeniem rozwoju - stąd też nie jest on uleczalny.
Jednak dzięki terapii można poprawić funkcjonowanie osób z autyzmem. Nasz kalendarz to symboliczna cegiełka, którą chcemy wspierać każdą szansę na normalne życie tych osób.

O co chodzi?

Chcielibyśmy, aby dzięki fanom motoryzacji takim jak Ty oraz naszemu kalendarzowi, fundacja JiM mogła nieść pomoc dzieciom z autyzmem każdego dnia. W ramach podziękowań Grupa Bednarek przekaże w Twoje ręce unikalny kalendarz na 2019 rok. Niech każdy dzień z kalendarza przyniesie Wam sukces i radość!


X
leasing pop up