Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Dealer BMW M Premium Arena Kalisz.

BMW M - najmocniejsza litera świata oficjalnie w Kaliszu. Potwierdzamy, że od 1 kwietnia 2018 jako Premium Arena Kalisz jesteśmy dealerem BMW M. Odkryj legendarną moc w naszym salonie!

BMW M to od lat synonim precyzji prowadzenia, sportowej stylistyki i mocy, która przyprawia o szybsze bicie serca.

Wszystkie modele serii M obecnie dostępne w ofercie kontynuują tę tradycję. Jesteśmy dumni, że możemy Państwu oferować coraz szerszy wachlarz produktów.

POBIERZ KATALOG

Dealer BMW M - co to oznacza dla Klienta?

Więcej adrenaliny, więcej mocy, legendarne samochody sportowe BMW M teraz w Twoim kaliskim salonie.

 

BMW M2 Coupe

m2

BMW M3 Limuzyna

m3 

BMW M4 Coupe

m4 coupe

BMW M4 Cabrio

m4 cabrio

BMW M5 z M xDrive

m5

BMW M6 Coupe

m6 coupe

BMW M6 Cabrio

m6 cabrio

BMW M6 Gran Coupe

m6 gran coupe

BMW X5 M 

x5m

BMW X6 M

x6m

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

X
BMW z rocznika 2018