Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Finansowanie

BMW LEASING I BMW KREDYT.

W BMW Premium Arena oferujemy nie tylko różne warianty finansowania, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego dla Państwa finansowania.

BMW KREDYT.

Kredyt samochodowy jest przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Bank może sfinansować wszystkie dodatkowe koszty (ubezpieczenie, dodatkowe wyposażenie) zakupu samochodu aż do kwoty 450 000 zł.
Po zakończonym kredycie samochód staje się własnością Klienta bez żadnych dodatkowych opłat.

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

BMW LEASING OPERACYJNY.

Ze względu na korzystne skutki podatkowe, koszt finansowania jest na ogół niższy niż przy wykorzystaniu środków własnych lub kredytu. Na koniec umowy Klient wykupuje samochód za symboliczny 1% jego wartości.

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

BMW LEASING FINANSOWY.

Oferta jest zbliżona do umowy kredytowej. Gdy Klient zdecyduje się na leasing finansowy przy pierwszej racie będzie musiał zapłacić pełną kwotę podatku VAT. Klient staje się właścicielem przedmiotu z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej.

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

BMW COMFORT LEASE.

Łączy zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niską miesięczną ratą i możliwością częstszej wymiany pojazdu na nowy. Oferta skierowana jest do Klientów, którym zależy na użytkowaniu pojazdu bez inwestowania w jego wykup.

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

BMW LEASING KONSUMENCKI.

Dla Klientów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Po zakończeniu umowy Klient może wykupić przedmiot, ale nie ma takiego obowiązku. Skutki finansowe leasingu konsumenckiego są analogiczne do kredytu bankowego.

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

Zapraszamy do kontaktu

Marta Dukiewicz
Doradca ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wysyłki newslettera lub rezygnacji z niego. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.