Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

JAZZ'OWA JAZDA TESTOWA.

Szanowni Państwo,

Z dumą wspieramy 44. Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych w Kaliszu. Cieszymy się, że Państwo również stajecie się częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Radość to uczucie, które może towarzyszyć nam nie tylko podczas wyrafinowanych występów mistrzów muzyki, ale również w codziennych sytuacjach, takich jak jazda samochodem. Zapraszamy do zapisania się na jazdę testową dowolnym modelem BMW poprzez uzupełnienie poniższego formularza.

Do zobaczenia.

CKIS BMW Kalisz Premium Arena

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]X
leasing pop up