Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 798 192 192 | dojazd

Nowe BMW serii 7

BMW serii 7 LCI - Pozycja i kunszt. Luksus i osiągi.

Już w pierwszym kwartale roku 2019 w naszym kaliskim salonie pojawiło się nowe BMW serii 7 po liftingu. Luksusowa sylwetka i wyrazisty front imponują już na pierwszy rzut oka.

Dowiedz się więcej o BMW serii 7 LCI

"Nowe BMW serii 7 Sedan demonstruje nasze pojmowanie na temat nowoczesnego luksusu, pewności siebie i maksymalnego komfortu."

Jozef Kabaň, dyrektor designu BMW 

Silniki.

Nowe BMW serii 7 będzie dostępne w nieco zmienionych wersjach silnikowych w stosunku do modelu przed LCI. Zmiany dotyczą trzech silników:

- BMW 745Le xDrive

Hybrydowy silnik o łącznej mocy 394 KM.

- BMW 750i xDrive

Benzynowy silnik o mocy 530 KM i momencie obrotowym 750 Nm.

BMW M760Li xDrive

Najmocniejszy silnik o mocy 585 KM i momencie obrotowym 850 Nm

 

 

Chcę dowiedzieć więcej

Zmiany.

W nowym BMW serii 7  można zauważyć wiele zmian szczególnie z przodu. Nerki zostały powiększone o 40% dzięki czemu podkreślają pewny siebie charakter samochodu. Wprawne oko zauważy zwężone lampy zarówno z przodu jak i z tyłu. Lampy tylne zostały także połączone wąskim paskiem ledowym, który pozwala wyróżnić się nowej serii 7. Przeprojektowane zostały także zderzaki oraz listwy, które są teraz bardziej wyraziste.

Chcę wiedzieć więcej

Wnętrze BMW serii 7 LCI.

W kokpicie nowego BMW serii 7 zamontowano nowe, cyfrowe zegary, a także odświeżono system multimedialny. Dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie można dodatkowo wyposażyć auto w dwa 10-calowe dotykowe ekrany Full HD oraz odtwarzacz Blu-ray.

 

 

Jesteś zainteresowany/a nowym BMW serii 7?

Wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące BMW serii 7 LCI.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOWYM BMW SERII 7 LCI.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]