Informujemy, że w dniu 30.03 (sobota) nasz salon jest nieczynny. Zapraszamy już we wtorek, 2 kwietnia! Radosnych Świąt!

Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Doradca Sprzedaży Flotowej BMW

Miejsce pracy: Kalisz
Umowa o pracę, pełny etat.

Opis stanowiska:

• Aktywna sprzedaż samochodów BMW (również poza salonem).
• Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów.
• Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów.
• Przygotowywanie ofert handlowych.
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Wymagania:

Min. wykształcenie średnie.
Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych mile widziane.
Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów.
Operatywność i skuteczność w działaniu.
Duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów.
Dobra znajomości branży motoryzacyjnej.
Umiejętności handlowe i negocjacyjne.
Umiejętność prowadzenia prezentacji.
Wysoki poziom obsługi Klienta.
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Prawo jazdy kategorii B.
Biegła znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

• Umowę o pracę od pierwszego miesiąca i stabilne warunki zatrudnienia.
• Samochód służbowy do celów związanych z realizacją bieżących spotkań poza firmą.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym).
• Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
• Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.
• Preferencyjne warunki zakupu produktów oferowanych przez Grupę Bednarek.
• Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego.
• Możliwość spełnienia ambicji zawodowych w renomowanej firmie, której produkty cieszą się renomą na całym świecie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres rekrutacja.kalisz@premiumarena.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu, 62-800 Kalisz ul. Wrocławska 50A".

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.  Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

W przypadku, gdy są Państwo zainteresowani udziałem w naszych przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać każdą z wyrażonych zgód, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail rodo@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy
1. Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź (dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail rodo@bednarek.com.pl lub na ww. adres siedziby Administratora.
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – również w celu zapewnienia Państwu możliwości udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
• w przypadku trwającej obecnie rekrutacji: w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy – obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
• w przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach: podstawą prawną przetwarzania danych osobowych dla celów w niej określonych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4. Odbiorcami danych osobowych są podwykonawcy Administratora, spółki powiązane oraz inne podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (w szczególności usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te będą miały dostęp do Twoich danych tylko i wyłącznie w celu realizacji swoich zadań i w zakresie do tego niezbędnym.
5. Dane osobowe będą przechowywane:
• w przypadku obecnie prowadzonej rekrutacji – do czasu zakończenia procesu rekrutacji,
• w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych – dane przechowywane będą przez okres 1 roku.
6. Przysługuje Państwu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• cofnięcia każdej z wyrażonych zgód w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,• wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. W przypadku obecnie trwającej rekrutacji, podanie danych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym obecnie procesie rekrutacji, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału; podanie pozostałych danych jest dobrowolne. W przypadku rekrutacji przyszłych podanie danych jest dobrowolne, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nich udziału.
8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.