Informujemy, że w dniu 30.03 (sobota) nasz salon jest nieczynny. Zapraszamy już we wtorek, 2 kwietnia! Radosnych Świąt!

Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Pracownik Car SPA

Miejsce pracy: Kalisz
Umowa o pracę, pełny etat.

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa samochodów marki premium
• Przygotowywanie i mycie pojazdów nowych i używanych
• Mycie samochodów po obsłudze serwisowej
• Pielęgnacja powłoki lakierowej oraz wnętrz samochodów
• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Staranność i dokładność wykonywanych prac
• Dobra organizacja pracy własnej
• Sprawność fizyczna
• Kultura osobista
• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Umowę o pracę od pierwszego miesiąca i stabilne warunki zatrudnienia.
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
• Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
• Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.
• Preferencyjne warunki zakupu produktów oferowanych przez Grupę Bednarek.
• Możliwości rozwoju w renomowanej firmie, której produkty cieszą się renomą na całym świecie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV* (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres rekrutacja.kalisz@premiumarena.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu, 62-800 Kalisz ul. Wrocławska 50A".

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu 62-800 Kalisz, ul. Wrocławska 50A („Administrator”):
1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.
2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.