Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00 | dojazd

BMW dla firm - Mobilny Doradca

Biznes Może Więcej.

 

Prowadzenie firmy wymaga umiejętności analitycznych, kalkulacyjnych i podejmowania szybkich, właściwych decyzji. Z myślą o świadomych przedsiębiorcach przygotowaliśmy specjalną ofertę, która uwzględnia korzystne i elastyczne formy finansowania.

Nie ma znaczenia czy to działalność jednoosobowa, mała firma czy też duża korporacja. W salonie BMW Premium Arena każdy Biznes Może Więcej.

 

Umów bezpłatną konsultację

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO NAM ZAUFAĆ:

Zaproś BMW do swojej firmy.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup samochodu na firmę to poważna decyzja. Warto mieć pełny obraz oferty rynkowej, a także przeanalizować kilka wariantów finansowania. Nasz Doradca jest do Państwa dyspozycji!

Z przyjemnością przedstawi ofertę podczas wideo-rozmowy lub na spotkaniu we wskazanym przez Państwa miejscu i czasie, zabierając ze sobą wybrany model BMW. Wszystko to oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych.

 

 

 

OBECNA RATA, NOWE BMW.

Podaj wysokość swojej miesięcznej raty leasingu samochodowego, a my przygotujemy indywidualną ofertę, która pozwoli jeździć nowym BMW przy zachowaniu obecnych kosztów.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [WIĘCEJ INFORMACJI]

X
leasing pop up v5