Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Samochody nowe BMW

BMW i3s

Cena 214 208 zł 171 366 zł
Zapraszamy do kontaktu:
798 192 192
ID oferty:
253
Moc [KM]:
184
Rocznik:
2018
Rodzaj paliwa:
Napęd elektryczny
Liczba drzwi:
4/5
Kolor:
Imperial Blue
Tapicerka:
Tkanina Neutronic
Faktura VAT:
TAK
Nowy:
TAK
Status:
Do odbioru

INDYWIDUALNA KALKULACJA


Umów jazdę testową

Wyposażenie:

Dealer BMW Premium Arena
Kalisz, ul. Wrocławska 50A

_

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - 798 192 192 

_

BMW i3s

Jeśli sportowa i bezemisyjna jazda oznaczają przyszłość, to BMW i3s jest już teraz autem przyszłości. Autem o imponującym przyspieszeniu od 0 do 60 km/h w 3.7 s, z charakterystycznym wrażeniem jazdy „na jednym pedale”, o nowoczesnej stylistyce i dynamice samochodu sportowego. Poczuj elektryzujące emocje.

• Moc: 184 KM
• Moment obrotowy: 270 Nm 

• lakier Imperial Blue with highlight Frozen Grey metallic
• tapicerka Tkanina Neutronic szary Aragac czarny

Najważniejsze elementy wyposażenia:
• Czujniki parkowania z tyłu i z przodu
• Pakiet dodatkowych funkcji lusterek
• System nawigacyjny Professional
• Ogrzewanie foteli przednich
• Pakiet szybkiego ładowania
• Kierownica wielofunkcyjna
_

Cena katalogowa: 214 208,00 PLN brutto
Cena specjalna: 171 366,00 PLN brutto
_

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - 798 192 192 

_

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Rozwiń opis

Wyślij ofertę na e-mail

Zapraszamy do kontaktu:
798 192 192

Podaj wysokość swojej miesięcznej raty kredytu lub leasingu samochodowego, a my przygotujemy indywidualną ofertę, która pozwoli jeździć nowym BMW przy zachowaniu obecnych kosztów. Nie wierzysz? Sprawdź uzupełniając krótki formularz poniżej.

Zachowujesz pełną anonimowość - w celu przedstawienia oferty potrzebujemy tylko numer telefonu oraz wysokość miesięcznej raty.

INDYWIDUALNA KALKULACJA.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [WIĘCEJ INFORMACJI]

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

X
BMW z rocznika 2018