Nowe BMW M5

 

Nowe BMW M5 – jeszcze więcej adrenaliny.

Agresywna, sportowa stylistyka, wielka moc i niesamowite przyspieszenie - to wszystko sprawia, że radość z jazdy Nowym BMW M5 nabiera nowego, wyścigowego charakteru. Już tej wiosny pierwsze egzemplarze szóstej generacji BMW M5 trafią do swoich właścicieli.

Sportowy wygląd.

Nowe BMW M5 to przede wszystkim samochód sportowy. Charakterystyczne nerki wraz z wlotami powietrza zostały powiększone w stosunku do poprzedniej generacji – spełniają one nie tylko funkcję stylistyczną, ale poprawiają także chłodzenie wszystkich podzespołów samochodu.

BMW M5 – silnik i napęd.

Serce nowego BMW M5 to silnik o pojemności 4.4 litra - M TwinPower Turbo V8. Dysponuje mocą 600 KM i 750 Nm szczytowego momentu obrotowego. To sprawia, że Nowe BMW M5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy (!). Po odblokowaniu pełnych osiągów (pakiet M Driver) samochód rozpędzi się do 305 km/h. Nowością jest napęd M xDrive, dzięki któremu moc silnika może być przełożona na nawierzchnię za pomocą obu osi samochodu. Kierowca może również przełączyć się na klasyczny napęd tylko na tylną oś.

Wnętrze.

W środku topowego modelu BMW serii M znajdziemy sportową kierownicę z logo M, zupełnie nowe, sportowe fotele, które zostały obszyte skórą Merino. Całość podkreślają aluminiowe wstawki w kokpicie. Wnętrze "M-piątki" idealnie łączy sportowy charakter z ponadczasową elegancją i prestiżem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata BMW, uzupełnij formularz poniżej i dołącz do naszego Newslettera!

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu informowania o aktualnej ofercie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.