Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW M5

Nowe BMW M5 - jeszcze więcej adrenaliny.

Agresywna, sportowa stylistyka, wielka moc i niesamowite przyspieszenie - to wszystko sprawia, że radość z jazdy Nowym BMW M5 nabiera nowego, wyścigowego charakteru. Już tej wiosny pierwsze egzemplarze szóstej generacji BMW M5 trafią do swoich właścicieli.

Dowiedz się więcej o BMW M5

Sportowy wygląd.

Nowe BMW M5 to przede wszystkim samochód sportowy. Charakterystyczne nerki wraz z wlotami powietrza zostały powiększone w stosunku do poprzedniej generacji - spełniają one nie tylko funkcję stylistyczną, ale poprawiają także chłodzenie wszystkich podzespołów samochodu.

BMW M5 - silnik i napęd.

Serce nowego BMW M5 to silnik o pojemności 4.4 litra - M TwinPower Turbo V8. Dysponuje mocą 600 KM i 750 Nm szczytowego momentu obrotowego. To sprawia, że Nowe BMW M5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy (!). Po odblokowaniu pełnych osiągów (pakiet M Driver) samochód rozpędzi się do 305 km/h. Nowością jest napęd M xDrive, dzięki któremu moc silnika może być przełożona na nawierzchnię za pomocą obu osi samochodu. Kierowca może również przełączyć się na klasyczny napęd tylko na tylną oś.

Wnętrze.

W środku topowego modelu BMW serii M znajdziemy sportową kierownicę z logo M, zupełnie nowe, sportowe fotele, które zostały obszyte skórą Merino. Całość podkreślają aluminiowe wstawki w kokpicie. Wnętrze "M-piątki" idealnie łączy sportowy charakter z ponadczasową elegancją i prestiżem.

Cena nowego BMW M5 zaczyna się od 569 000 PLN.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o BMW M5, uzupełnij formularz poniżej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW M5.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]