Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

O firmie

BMW Premium Arena Kalisz - miejsce, w którym spełniają się motoryzacyjne marzenia.

BMW od lat wyznacza nowe standardy. Każdy kolejny model stanowi przemyślaną wizję, która przybliża nas do przyszłości, zachowując jednocześnie typowe cechy marki w swoich nowych interpretacjach.

W Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej 50A stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalny świat BMW, w którym spędzony czas jest radością godną prowadzenia naszych samochodów. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli poznawać BMW w otoczeniu, które jest bezpośrednim nośnikiem wartości takich jak tradycja, nowoczesność, prestiż i emocje. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym zakup samochodu oraz jego obsługa serwisowa stają się przyjemnością klasy Premium.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Historia Firmy

Salon BMW Premium Arena w Kaliszu należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Obecnie, mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu produkty i usługi autoryzowane przez uznane światowe marki motoryzacyjne.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są pod następującymi adresami:

• BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.premiumarena.pl
• ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
• ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl

 

Dokładamy wszelkich starań, aby marki Bednarek oraz Premium Arena były zawsze kojarzone z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem. Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę.

Serdecznie zapraszamy!