Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW Premium Arena Kalisz ? miejsce, w którym spełniają się motoryzacyjne marzenia.

BMW od lat wyznacza nowe standardy. Każdy kolejny model stanowi przemyślaną wizję, która przybliża nas do przyszłości, zachowując jednocześnie typowe cechy marki w swoich nowych interpretacjach.

W Kaliszu przy ulicy Wrocławskiej 50A stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalny świat BMW, w którym spędzony czas jest radością godną prowadzenia naszych samochodów. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli poznawać BMW w otoczeniu, które jest bezpośrednim nośnikiem wartości takich jak tradycja, nowoczesność, prestiż i emocje. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym zakup samochodu oraz jego obsługa serwisowa stają się przyjemnością klasy Premium.

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco ?

Historia Firmy

Salon BMW Premium Arena w Kaliszu należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Obecnie, mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu produkty i usługi autoryzowane przez uznane światowe marki motoryzacyjne.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są pod następującymi adresami:

? BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.premiumarena.pl
? ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
? ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl

 

Dokładamy wszelkich starań, aby marki Bednarek oraz Premium Arena były zawsze kojarzone z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem. Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]X
leasing pop up