Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

10 lat salonów Premium Arena - BMW i MINI

DEKADA RADOŚCI Z JAZDY.

 

Dokładnie 7 marca 2012 roku drzwi pierwszego salonu BMW i MINI Premium Arena w Łodzi otworzyły się dla kierowców spragnionych radości z jazdy. Budynek zlokalizowany przy ul. Rokicińskiej 190 był wówczas jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w regionie. Do dziś w dealerstwie zorganizowanym na trzech kondygnacjach Klienci korzystają z pełnego wachlarza produktów i usług BMW oraz MINI. Tam wszystko się zaczęło, ale dziś "Premium Arena" to marka znana szerzej aniżeli tylko w regionie łódzkim.

 

ROZWÓJ I NOWE WYZWANIA.

 

W odpowiedzi na rosnący rynek segmentu premium w Polsce oraz oczekiwania Klientów w województwie wielkopolskim, w czerwcu 2017 roku otwarty został drugi salon Premium Arena, tym razem zlokalizowany w Kaliszu. Wzmożone zainteresowanie od pierwszych dni utwierdziło nas w przekonaniu jak bardzo wyczekiwane było to miejsce.

 

W listopadzie 2020 roku oddaliśmy do użytku kolejną inwestycję w postaci drugiego autoryzowany obiektu BMW w Łodzi przy al. Włókniarzy. Tym samym, Premium Arena z dwiema lokalizacjami jest jedynym autoryzowanym dealerem tej marki w województwie łódzkim.

4 LOKALIZACJA NA 10-LECIE.

 

W miarę rozwoju sprzedaży pojawiły się nowe wyzwania związane z obsługą serwisową, zwłaszcza w zakresie blacharsko-lakierniczym. W maju 2022 oddamy do użytku technologicznie najnowocześniejszy serwis tego typu, który zlokalizowany jest w Dobroniu k. Pabianic. Wraz z salonem oferującym samochody BMW będzie to czwarty obiekt pod szyldem "Premium Arena".

 

PO PIERWSZE LUDZIE.

 

Sukces Premium Areny oparty jest przede wszystkim na Zespole kompetentnych i zaangażowanych pracowników. Każdego dnia dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów w każdym dziale i lokalizacji. Na przestrzeni lat wielokrotnie byliśmy doceniani również przez BMW Polska, ale najbardziej dumni jesteśmy z przyznanego nam tytułu Dealera Roku 2019 w sieci dealerskiej BMW w Polsce.

 

Pragniemy podziękować wszystkim Klientom, którzy dotychczas obdarzyli nas swoim zaufaniem. To dla Państwa i dzięki Państwu nasza firma może się rozwijać sprawiając, że produkty i usługi marek BMW i MINI są dostępne dla coraz szerszego grona odbiorców.

#JeszczeBliżej

Zapraszamy do salonów i serwisów BMW & MINI Premium Arena w następujących lokalizacjach:

 Kalisz, ul. Wrocławska 50A

 Łódź, ul. Rokicińska 190

 Łódź, al. Włókniarzy 48

 Dobroń, ul. Wrocławska 18A