Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

37. Bieg Ptolemeusza

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że zostaliśmy Motoryzacyjnym Partnerem 37. Międzynarodowego Biegu Ulicznego Ptolemeusza, wyczekiwanej imprezy organizowanej 1 października 2017 w Kaliszu.

W ramach wsparcia ufundujemy nagrody w głównych kategoriach oraz będziemy pilotować biegaczy wyjątkowymi modelami BMW - elektrycznym BMW i3 oraz BMW 330e z napędem hybrydowym. W trosce o jakość kaliskiego powietrza wybraliśmy modele o zerowej emisji CO2, które bezszelestnie będą pomagać w organizacji wydarzenia.

BMW i3 oraz 330e

W Biegu weźmie udział również reprezentacja złożona z naszych pracowników. Wszystkich kibiców i uczestników zapraszamy gorąco na nasze stoisko zlokalizowane w okolicach mety w dniu wydarzenia.

 

OFICJALNA STRONA BIEGU

 

plakat Bieg Ptolemeusza 2017

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wysyłki newslettera lub rezygnacji z niego. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.