Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

BMW EcoBonus - nawet 17.000 zł zniżki

Wyrusz w drogę do lepszego jutra - teraz przy zakupie jednego z modeli BMW o emisji spalin nieprzekraczającej 130g CO2/km możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 17.000 zł brutto*.

Radość z jazdy oraz zrównoważony rozwój idą w parze. Dzięki mobilności elektrycznej, hybrydowej oraz nowoczesnemu pakietowi technologii EfficientDynamics BMW wyznacza wzorce w świecie nowoczesnej motoryzacji.

 

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

 

Co ciekawe, program dopłaty obejmuje aż 100 wariantów modelowych z naszej aktualnej oferty. Są to samochody z napędem elektrycznym, hybrydowym, ale także tradycyjne spalinowe jednostki spełniające powyższe wymogi.

 

ZOBACZ MODELE SPEŁNIAJĄCE WYMOGI

 

Jednocześnie jeżeli Państwa dotychczasowe auto z silnikiem diesla spełnia normę Euro 4 lub niższą, chętnie przedstawimy ofertę pozostawienia go w rozliczeniu. Szczegóły u naszych Doradców.
BMW EcoBonus

 

* Obowiązuje przy zakupie nowego samochodu z napędem elektrycznym, hybrydowym lub spalinowym z emisją spalin poniżej 130g CO2 / km wg. normy NEDC, dla zamówień podpisanych w okresie od 1 września 2017 do 31 grudnia 2017. Szczegółowe informacje dostępne w salonie BMW Premium Arena. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.