Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW EcoBonus - nawet 17.000 zł zniżki

Wyrusz w drogę do lepszego jutra - teraz przy zakupie jednego z modeli BMW o emisji spalin nieprzekraczającej 130g CO2/km możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 17.000 zł brutto*.

Radość z jazdy oraz zrównoważony rozwój idą w parze. Dzięki mobilności elektrycznej, hybrydowej oraz nowoczesnemu pakietowi technologii EfficientDynamics BMW wyznacza wzorce w świecie nowoczesnej motoryzacji.

 

ZAPYTAJ DORADCĘ O SZCZEGÓŁY

 

Co ciekawe, program dopłaty obejmuje aż 100 wariantów modelowych z naszej aktualnej oferty. Są to samochody z napędem elektrycznym, hybrydowym, ale także tradycyjne spalinowe jednostki spełniające powyższe wymogi.

 

ZOBACZ MODELE SPEŁNIAJĄCE WYMOGI

 

Jednocześnie jeżeli Państwa dotychczasowe auto z silnikiem diesla spełnia normę Euro 4 lub niższą, chętnie przedstawimy ofertę pozostawienia go w rozliczeniu. Szczegóły u naszych Doradców.
BMW EcoBonus

 

* Obowiązuje przy zakupie nowego samochodu z napędem elektrycznym, hybrydowym lub spalinowym z emisją spalin poniżej 130g CO2 / km wg. normy NEDC, dla zamówień podpisanych w okresie od 1 września 2017 do 31 grudnia 2017. Szczegółowe informacje dostępne w salonie BMW Premium Arena. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing.kalisz@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.