Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW Półmaraton Praski (2.09.2017)

Już 2 września startuje BMW Półmaraton Praski. W tym roku w wyjątkowej nocnej odsłonie. Startujemy ze Stadionu Narodowego w Warszawie o godzinie 20:30. Dołącz do drużyny Premium Arena i poczuj radość ze wspólnego biegania:

P90194066 highRes polmaraton praski wa M

1. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości prywatnej na Facebooku i zapytaj o dostępność wolnych miejsc.

 

2. Zarejestruj się na oficjalnej stronie Półmaratonu:
REJESTRACJA ONLINE

 

3. Zostajesz członkiem naszej drużyny - zgłaszamy listę reprezentantów, którzy są zwolnieni z opłaty wpisowej.
Na zgłoszenia czekamy tylko do 4 sierpnia!

 

BMW Polmaraton Praski 2014

 

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing.kalisz@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.