Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Elektryczne BMW w Kaliszu

Miło nam poinformować, że już od czerwca, wraz z otwarciem obiektu BMW w Kaliszu, będziemy oferować elektryczne samochody serii BMW i. Ta innowacyjna koncepcja ekologicznej i nowatorskiej mobilności łączy wizjonerskie samochody elektryczne z inspirującą stylistyką.

Seria BMW i fascynuje innowacyjnymi samochodami: elektrycznym BMW i3, konsekwentnie ekologicznym, bezemisyjnym autem miejskim, oraz BMW i8 ? prekursorem sportowych samochodów przyszłości.

BMWi3 Kalisz

BMW i3

BMW i3 z napędem eDrive przystosowane jest do dynamicznego trybu życia w dużym mieście. Silnik elektryczny napędzający BMW i3 całkowicie bez emisji spalin, sprawdza się idealnie w centrach miast. BMW i3 fascynuje fenomenalnym przyspieszeniem przy zasięgu wysokonapięciowego akumulatora litowo-jonowego sięgającym nawet 200 km. Taki zasięg w zupełności wystarcza zatem do swobodnego poruszania się na co dzień.

WIĘCEJ O BMW i3

BMWi8 Kalisz

BMW i8

BMW i8 nie jest kompromisem, lecz optymalnym połączeniem radości z jazdy i odpowiedzialności. To samochód sportowy przyszłości, jeszcze bardziej wydajny dzięki inteligentnej lekkiej konstrukcji z karbonu i aerodynamicznej stylistyce. Hybrydowy napęd typu plug-in łączący w sobie zalety innowacyjnych technologii silników elektrycznych i spalinowych zapewniając przy tym niesamowite wrażenia z jazdy.

WIĘCEJ O BMW i8