Oficjalne otwarcie salonu BMW w Kaliszu

22 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie naszego salonu BMW w Kaliszu. Wśród Gości nie zabrakło obecnych i potencjalnych Klientów, przedstawicieli BMW Polska oraz kluczowych partnerów biznesowych. Wydarzenie poprowadził znany dziennikarz motoryzacyjny Patryk Mikiciuk.

Wydarzenie rozpoczęto częścią oficjalną, podczas której zarząd Premium Areny, Państwo Justyna i Tomasz Bednarek, przypomnieli wartości jakimi od ponad 25 lat kieruje się firma oraz podziękowali licznie zgromadzonym Gościom podkreślając, że salon powstał właśnie z myślą o Państwa potrzebach. Pamiątkową tablicę wręczył Dyrektor Generalny BMW Group Polska, Baudouin Denis, który podziękował za dotychczasowe sukcesy Premium Areny i dostrzegł ważną rolę kaliskiego salonu.

PA Kalisz764

PA Kalisz761

Imprezę poprowadził znany z TVN Turbo dziennikarz motoryzacyjny, Patryk Mikiciuk, który wspólnie z Doradcami ds. Sprzedaży pracującymi na co dzień w salonie zaprezentował gościom dwa wyjątkowe modele. Pierwszym z nich było flagowe BMW M760Li, o mocy ponad 600 KM, które trafnie scharakteryzowano jako bezkompromisowe połączenie luksusu i sportu. Drugą motoryzacyjną gwiazdą wieczoru było imponujące BMW i8 w limitowanej wersji Garage Italia CrossFade. Na świeciewyprodukowano zaledwie 10 egzemplarzy w tej specyfikacji, a jeden z nich Premium Arena ściągnęła specjalnie na to wydarzenie.

PA Kalisz771

PA Kalisz786

Po części oficjalnej przygotowaliśmy dla swoich Gości szereg atrakcji, wśród których na szczególną uwagę zasługują profesjonalny pokaz barmański oraz widowiskowy show laserowy w klimatycznie oświetlonej części serwisowej obiektu. Wydarzenie uświetnił także występ muzyczno-wokalny utalentowanej grupy jazzowej Commers Band z Poznania.

ZOBACZ VIDEORELACJĘ

Otwarcie awatar Video

pa kalisz942

pa kalisz850

pa kalisz978

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu informowania o aktualnej ofercie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę