Tydzień Powitalny BMW w Kaliszu (24.06-1.07.2017)

BMW nareszcie w Kaliszu! W dniach 24.06-1.07 zapraszamy wszystkich posiadaczy BMW i entuzjastów motoryzacji do nowo powstałego świata BMW, który stworzyliśmy dla Państwa w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 50A.


Długo wyczekiwany moment nareszcie nastąpił. Mamy zaszczyt poinformować, iż prace budowlane zostały oficjalne zakończone, dlatego zapraszamy na Tydzień Powitalny. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość m.in. odbycia jazdy testowej wybranym modelem BMW.
Tydzien Powitalny akt WWW
Obecnie dobiegają końca prace wyposażeniowe, a do wnętrza salonu stopniowo wprowadzane są samochody.

Samochody BMW Kalisz

Salon czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty 9:00-14:00. Do zobaczenia.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu informowania o aktualnej ofercie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę