Współpraca z Aquapark Kalisz

Ze względu na charakter samochodów, które oferujemy, RADOŚĆ to bardzo bliskie nam uczucie. Nie zapominamy jednak, że pierwszym krokiem do radości zawsze powinno być BEZPIECZEŃSTWO, dlatego podjęliśmy współpracę z Aquapark Kalisz.

W trakcie nauki pływania niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa. W tym celu wyposażyliśmy kadrę kaliskiego Aquaparku w nowoczesne i certyfikowane kamizelki asekuracyjne dla dzieci w różnych rozmiarach.

IMG 20170518 153057IMG 20170518 152935

Oprócz tego instruktorzy nauki pływania prowadzący zajęcia i lekcje indywidualne zostali wyposażeni przez nas w wygodne koszulki.
Od ponad 100 lat jako marka BMW spełniamy marzenia dorosłych. Teraz wspieramy również marzenia młodego pokolenia.

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu informowania o aktualnej ofercie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę