Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW serii 8

Nowa definicja luksusu - BMW serii 8.

Idealne połączenie samochodu sportowego z luksusową limuzyną - to właśnie BMW serii 8. Potężny silnik i sportowa linia nadwozia, sprawiają, że BMW 8 wkracza na wyższy poziom luksusowego auta sportowego.

„Niezależnie od tego, czy kierowca oczekuje komfortu, czy sportowego charakteru przy naciskaniu gazu lub wyborze trybu jazdy, samochód natychmiast idealnie się dostosowuje.”

Markus Flasch, szef projektu BMW serii 8.

Dziedzictwo mocy.

Oryginalna seria 8 wyprzedzała swój czas. Nowa seria 8 kontynuuje to dziedzictwo innowacyjnymi rozwiązaniami, kultowym designem i mocnym silnikiem.

Serce Nowego BMW 8.

Na razie poznaliśmy silnik, który znajdzie się w wersji BMW M850i xDrive Coupe. Będzie to nowy silnik V8, którego w porównaniu ze swoim poprzednikiem moc wzrosła przy niezmienionej masie o 50 kW / 68 KM do poziomu 390 kW / 530 KM. Maksymalny moment obrotowy jest również wyższy. Wynosi teraz 750 Nm. Ośmiocylindrowa jednostka podaje napęd na gruntownie zmodernizowaną 8-stopniową sportową skrzynię Steptronic charakteryzującą się większą rozpiętością przełożeń i szybszą zmianą biegów.

Premiera BMW serii 8.

Nowe BMW serii 8 Coupe pojawi się na rynku 15 czerwca 2018. Jego cena aktualnie nie jest jeszcze znana. Chcesz być na bieżąco z informacjami o BMW serii 8? Zapraszamy do subskrypcji naszego Newslettera!

Zapisz się do newslettera.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing.kalisz@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wysyłki newslettera lub rezygnacji z niego. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.