Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

BMW serii 8

Nowa definicja luksusu - BMW serii 8.

Idealne połączenie samochodu sportowego z luksusową limuzyną - to właśnie BMW serii 8. Potężny silnik i sportowa linia nadwozia sprawiają, że BMW 8 wkracza na wyższy poziom luksusowego auta sportowego.

Dowiedz się więcej o BMW serii 8

"Niezależnie od tego, czy kierowca oczekuje komfortu, czy sportowego charakteru przy naciskaniu gazu lub wyborze trybu jazdy, samochód natychmiast idealnie się dostosowuje."

Markus Flasch, szef projektu BMW serii 8.

Dziedzictwo mocy.

Oryginalna seria 8 wyprzedzała swój czas. Nowa seria 8 kontynuuje to dziedzictwo innowacyjnymi rozwiązaniami, kultowym designem i mocnym silnikiem.

Serce Nowego BMW 8.

Na początku w BMW serii 8 znajdziemy dwie wersje napędu. Wersja M850i została wyposażona w silnik V8 o mocy 530 KM i maksymalnym momencie obrotowym 750 Nm. Pozwala to przyspieszenie do 100km/h w ciągu 3,7s. Alternatywnie mamy do wyboru jeszcze 840d, które zostało wyposażone w silnik wysokoprężny, który generuje 320 KM i 680 Nm. Pozwala to na przyspieszenie  do 100km/h w czasie 4,9s. Obie wersje posiadają napęd na cztery koła, 8-biegową skrzynię automatyczną i prędkość maksymalną ograniczoną do 250 km/h. Gama została stosunkowo niedawno została poszerzona o mniejszy benzynowy 840i i topowe M8.

Design wnętrza BMW 8.

Wnętrze nowego BMW Serii 8 jest równie niesamowite jak samo nadwozie. Znajdziemy tam najnowszą generację wirtualnych zegarów z ekranem o przekątnej 10,3 cala. Na środku deski rozdzielczej znajdziemy najnowszej generacji system multimedialny BMW, gdzie do obsługi mamy ekran o przekątnej 12,3 cala. Wykończenie całej kabiny stoi na najwyższym poziomie, a materiały jakie tam znajdziemy to skóra, aluminium, włókno węglowe, stal, a nawet szkło.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW SERII 8

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]