Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

BMW X4

Demonstracja siły - Nowe BMW X4.

Karoseria nowego BMW X4 jest symbolem atletycznej zwinności i pewności siebie. Progresywna stylistyka, zbliżona do coupe już na pierwszy rzut oka demonstruje jego gotowość do czynów. Ekstrawagancka i dynamicznie wydłużona sylwetka nadaje nowemu BMW X4 wygląd wyrazistego atlety pośród modeli BMW X.

Nowe BMW X4 łączy solidność modeli X z atletyczną siłą samochodu sportowego.

Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design.

Dynamika BMW X4.

Niski środek ciężkości, sportowy układ kierowniczy i adaptacyjny układ jezdny M, to tylko niektóre elementy nowego BMW X4, zapewniające niesamowitą stabilność i maksymalną precyzję prowadzenia.

Szerokie spektrum silników.

Nowe BMW X4 posiada aż 6 wariantów silnikowych. Trzy jednostki benzynowe i trzy wysokoprężne od 184 KM do 360 KM. 8-stopniowa skrzynia Steptronic i inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive są dostępne we wszystkich modelach w wyposażeniu standardowym.

Wnętrze.

BMW X4 posiada nowoczesne wnętrze premium, gdzie kokpit wyraźnie zorientowany jest na kierowcę. Charakterystyczne połączenie solidności i szlachetnej elegancji, sprawia, że czujemy się w środku bardzo komfortowo, ciesząc się wyłącznie radością z jazdy.

Nowe BMW X4 - Kiedy dostępne?

Nowe BMW X4 miało swoją oficjalną premierę już w marcu 2018r. w Genewie, a w naszym kaliskim salonie pojawi się już 14 lipca. Cena modelu zaczyna się już od 204 400 zł.

 POBIERZ KATALOG

 

Zapraszamy na otwartą premierę Nowego BMW X4 do naszego salonu już 14.07.2018.

 WEZMĘ UDZIAŁ

Zapisz się do newslettera.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: marketing.kalisz@premiumarena.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.