Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

BMW X4

Demonstracja siły - Nowe BMW X4.

Karoseria nowego BMW X4 jest symbolem atletycznej zwinności i pewności siebie. Progresywna stylistyka, zbliżona do coupe już na pierwszy rzut oka demonstruje jego gotowość do czynów. Ekstrawagancka i dynamicznie wydłużona sylwetka nadaje nowemu BMW X4 wygląd wyrazistego atlety pośród modeli BMW X.

Chcę wiedzieć więcej o BMW X4

"Nowe BMW X4 łączy solidność modeli X z atletyczną siłą samochodu sportowego."

Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design.

Dynamika BMW X4.

Niski środek ciężkości, sportowy układ kierowniczy i adaptacyjny układ jezdny M, to tylko niektóre elementy nowego BMW X4, zapewniające niesamowitą stabilność i maksymalną precyzję prowadzenia.

Szeroka gama silników.

Nowe BMW X4 posiada aż 6 wariantów silnikowych. Trzy jednostki benzynowe i trzy wysokoprężne od 184 KM do 360 KM. 8-stopniowa skrzynia Steptronic i inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive są dostępne we wszystkich modelach w wyposażeniu standardowym.

Wnętrze.

BMW X4 posiada nowoczesne wnętrze premium, gdzie kokpit wyraźnie zorientowany jest na kierowcę. Charakterystyczne połączenie solidności i szlachetnej elegancji, sprawia, że czujemy się w środku bardzo komfortowo, ciesząc się wyłącznie radością z jazdy.

Nowe BMW X4 - Kiedy dostępne?

Nowe BMW X4 miało swoją oficjalną premierę już w marcu 2018r. w Genewie, a w naszym kaliskim salonie pojawiło się 14 lipca 2018 roku.

 

Jesteś zainteresowany/a nowym BMW X4? Uzupełnij formularz, udzielimy Ci wszelkich informacji o BMW X4.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW X4.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]