Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Hybrydowe i Elektryczne modele BMW

Elektryzująca oferta BMW.

 

Motoryzacja przyszłości ma wiele twarzy. Rozwijamy elektromobilność od lat, ale jedno (bez względu na rodzaj napędu) pozostaje w BMW niezmienne - RADOŚĆ Z JAZDY.

 

Wyróżniamy 3 rodzaje zelektryfikowanych pojazdów. Poniżej dowiesz się co kryje się pod skrótami coraz częściej stosowanymi przez producentów:

 

• MHEV (Mild Hybrid) - tzw. "miękka hybryda". Skrótem tym określamy samochody z tradycyjnym silnikiem spalinowym i dodatkowym układem elektrycznym. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które zwiększa moment obrotowy i moc pojazdu bez konieczności ładowania - układ elektryczny ładuje się sam w trakcie jazdy i włączany jest w razie potrzeby (np. efekt boost w trakcie wyprzedzania). PRZYKŁADOWE MODELE: BMW 520d, BMW M340i, BMW X3 20d itp.

 

• PHEV (Plug-in Hybrid) - w przypadku hybrydy plug-in, samochód wyposażony jest w dwa silniki - spalinowy i elektryczny. Komputer steruje nimi i zarządza wykorzystaniem ich mocy w trakcie jazdy. Silnik elektryczny może być częściowo ładowany przez spalinowy, ale w celu pełnego naładowania podłączamy go do gniazdka lub ładujemy za pomocą szybkiej ładowarki. W odróżnieniu od MHEV, hybryda typu plug-in umożliwia jazdę na samym silniku elektrycznym (zasięg nawet 60-70 km). PRZYKŁADOWE MODELE: BMW 330e, BMW 530e, BMW X1 25e, BMW X5 45e itp.

 

• BEV (Battery Electric Vehicle) - samochód wyposażony tylko w silnik elektryczny. Charakteryzuje się zupełnie bezemisyjną jazdą i doskonałym przyspieszeniem. Baterie rozlokowane są równomiernie pod podłogą pojazdu, co sprawia, że jest doskonale wyważony. Idealny wybór do miasta i w krótsze trasy. PRZYKŁADOWE MODELE: BMW i3, BMW i3s, BMW iX3, wkrótce BMW i4.

 

Indywidualna oferta

 

 

Poznaj 4 główne powody, dla których warto wybrać jeden z naszych zelektryfikowanych modeli BMW iPerformance:

Szeroki wybór wersji i segmentów.

Kiedyś samochód elektryczny lub hybrydowy wyróżniał się na pierwszy rzut oka futurystyczną stylistyką. Dziś hybrydowe i elektryczne BMW są znacznie dyskretniejsze i bardziej praktyczne. Bez względu na to czy szukasz reprezentacyjnej limuzyny czy miejskiego auta, w naszej ofercie znajdziesz samochód idealny z napędem hybrydowym lub elektrycznym.

Poznaj pełną ofertę

Bezemisyjna dynamika.

Zelektryfikowane jednostki napędowe BMW łączą w sobie ponadprzeciętną dynamikę z symbolicznym zużyciem paliwa. Ze względu na niezwykle niską emisję spalin, hybrydą BMW wjedziesz do ścisłego centrum wielu europejskich miast.

Lepsze jutro.

Jeżdżąc hybrydowym lub elektrycznym BMW namacalnie przyczyniasz się do czystszego powietrza w swojej okolicy. W BMW elektromobilność to coś więcej niż sam produkt - to wizja lepszego jutra. Nasze samochody produkowane są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju przy wykorzystaniu energii z odnawialnych źródeł.

Więcej za mniej.

Teraz samochody BMWi oraz iPerformance w naszej ofercie objęte są specjalnymi rabatami. Samochody widoczne poniżej są gotowe do odbioru. Zrób krok w stronę przyszłości!

 

Gotowi na elektryzującą radość z jazdy?

Sprawdź samochody gotowe do odbioru w atrakcyjnych cenach lub zamów rozmowę z naszym Doradcą i poznaj pełną ofertę:

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]