Koła zimowe BMW

PRZYCZEPNOŚĆ I STYL W KAŻDYCH WARUNKACH.

 

Zmiana pory roku to również zmiana warunków panujących na drogach, dlatego warto jak najwcześniej przygotować swoje BMW na zimowe wyzwania.
Kompletne koła zimowe dedykowane dla marek grupy BMW idealnie pasują do Państwa samochodu i gwarantują bezpieczeństwo oraz doskonałą przyczepność. Posiadamy największy w regionie wybór kompletnych, oryginalnych kół zimowych BMW i MINI, które nie tylko doskonale trzymają się drogi, ale również zapewniają niezwykły wygląd auta.
Dodatkowo oferujemy usługę tzw. hotelu opon, czyli przechowania Państwa letnich opon w optymalnych warunkach przez sezon zimowy. To kluczowe, by zachować ich kształt i właściwości.

Zachęcamy do uzupełnienia krótkiego formularza poniżej - oddzwonimy, by przygotować ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i posiadanego samochodu.

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu umówienia jazdy testowej. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.”

Zapisz się do newslettera.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu informowania o aktualnej ofercie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody, Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych lub/i w celu wykonywania marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem adresu e-mail oraz nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Zamów rozmowę.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Dział, którego dotyczy rozmowa:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Premium Arena JTB sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi (92-412) przy ul. Rokicińskiej 190, który przetwarza Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytania związane z niniejszym formularzem. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę
  • Zamów rozmowę

W czym mogę doradzić?

Artur Garczyński
Doradca ds. Sprzedaży Zewnętrznej