Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW iX3

Elektryczne BMW iX3.

Popularny SUV BMW X3 w wersji elektrycznej (iX3), jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. W 2021 roku do rąk Klientów trafią pierwsze zamówione modele.

Chcesz wiedzieć więcej o nowym BMW iX3? Kliknij poniżej i uzupełnij formularz.

 Dowiedz się więcej

5 faktów o nowym BMW iX3:

1. Jednostka elektryczna o mocy 286 KM.

2. Zasięg do 460 km (WLTP).

3. Niebieskie, wyróżniające akcenty karoserii. 

4. BMW IconicSounds Electric.

5. Sportowe prowadzenie i doskonała trakcja.

BMW iX3 - silnik.

Silnik elektryczny oferuje moc 210 kW (286 KM)maksymalny moment obrotowy 400 Nm, który jest dostępny już od samego początku. BMW iX3 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,8 s. Odpowiada to konwencjonalnemu BMW X3 30i. Prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do 180 km/h. Napęd na tylne koła zapewnia klasyczne wrażenia z jazdy BMW.

 

Wnętrze BMW iX3.

Niebieskie, subtelne akcenty wskazujące na elektryczny napęd BMW iX3 znajdziemy nie tylko na zewnątrz, ale i we wnętrzu. Przestronność i wszechstronność jak w BMW X3. Najwyższej jakości materiały i stylowe powierzchnie podkreślają atmosferę premium. Obsługę systemu informacyjno-rozrywkowego ułatwia najnowszej generacji ID7, umożliwiający bezprzewodową aktualizację oprogramowania w samochodzie, podobnie jak w telefonach komórkowych.

Premiera BMW iX3.

Światowa prezentacja nowego BMW iX3 odbyła się 14 lipca, natomiast w Polsce zamówienia można składać od 7 września. Jeżeli jesteś zainteresowany elektrycznym BMW iX3 uzupełnij poniższy formularz i dowiedz się więcej o BMW iX3.

BMW iX3 - dowiedz się więcej.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]