Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW M2

Nowe BMW M2 (G87) 2022/2023.

Kompaktowe wymiary, napęd na tył, manualna skrzynia biegów i 6-cylindrowy silnik. Nowe BMW M2 posiada wszystkie cechy, które przypadną do gustu największym entuzjastom ekstremalnej radości z jazdy.

Nowe BMW M2 (G87) jest już dostępne do zamówienia.

 

Chce wiedzieć więcej

5 faktów o BMW M2.

1. Manualna lub automatyczna skrzynia biegów
2. 6-cylindrowy silnik o mocy 460 KM
3. Przyspieszenie 0-100 km/h w 4,1 sekundy
4. Opcjonalne karbonowe fotele kubełkowe
5. Zakrzywiony wyświetlacz z systemem iDrive 8

 

Wygląd zewnętrzny.

Nowe BMW M2 nie uznaje kompromisów. Dwudrzwiowe coupe z muskularnymi liniami nadwozia i szerokim rozstawem kół już na pierwszy rzut oka wzbudza sportowe emocje. Pojedyncze reflektory przednie nawiązujące do klasycznego BMW 2002 oraz atletyczne nadkola nadają "M dwójce" dynamicznej postawy - nawet, gdy auto jest w spoczynku.

Karbonowy dach nie tylko stylistycznie uzupełnia sportowy charakter BMW M2, ale obniża znacząco środek ciężkości pojazdu - zwiększając tym samym zwrotność samochodu oraz dynamikę jazdy.

 

Najnowocześniejsze wnętrze w wersji M.

Zaawansowane technologicznie wnętrze nowego BMW M2 posiada wiele cech, zapewniających prawdziwie motorsportowy klimat. Skórzana kierownica M i opcjonalne fotele kubełkowe zapewniają komfort w długich trasach - jak również na intensywnych odcinkach toru. Prosty w obsłudze zakrzywiony wyświetlacz BMW dostarcza wszelkich informacji na temat pojazdu, za pomocą atrakcyjnego interfejsu w stylu BMW M.

 

Skontaktuj się z doradcą

 

Jesteś zainteresowany/a nowym BMW M2 (G87)?

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy, by przygotować indywidualną ofertę.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOWYM BMW M2

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info