Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW M3 Touring

Nowe BMW M3 Touring (G81) 2023.

Sportowy charakter i wszechstronne, praktyczne wnętrze rzadko idą ze sobą w parze. Nowe BMW M3 Touring wznosi to połączenie na absolutne wyżyny. Zasmakuj ekstremalnej Radości z Jazdy BMW M i nie rezygnuj z przydatności do codziennej eksploatacji oraz długich tras.

Nowe BMW M3 (G81) jest już dostępne do zamówienia.

 

Chce wiedzieć więcej

5 faktów o BMW M3 Touring.

1. Pojemność bagażnika 500 l
2. 6-cylindrowy silnik o mocy 510 KM
3. Przyspieszenie 0-100 km/h w 3,6 sekundy
4. Napęd M xDrive
5. Zakrzywiony wyświetlacz z systemem iDrive 8

 

Wygląd zewnętrzny.

BMW M3 Touring posiada typową sylwetka dla samochodów typu "kombi" jednak nie można jej odmówić sportowego, wręcz ekstremalnego charakteru. Ikoniczny układ wydechowy z 4 końcówkami, obniżone zawieszenie, karbonowy dach  i masywny grill z poziomymi szczebelkami nadaje BMW M3 Touring atletyczności oraz typowej prezencji dla przedstawiciela gamy pojazdów BMW M.

Wszystko to sprawia, że obok takiego auta nie można przejść obojętnie, a jego agresywny wygląd podkreśla, że mamy do czynienia z samochodem stworzonym do sportowej jazdy. 

 

Wnętrze BMW M3 Touring (G81).

Wszechstronne wnętrze nadaje pierwszemu BMW M3 Touring unikalny charakter i stwarza nowe możliwości doświadczania osiągów typowych dla M. Wyposażony w standardzie w zakrzywiony wyświetlacz BMW Curved Display z atrakcyjnym interfejsem w stylu BMW M dostarcza wszelkich informacji na temat pojazdu w prosty sposób. Wygodne fotele kubełkowe z podświetlanym logo BMW M3 zapewnią komfort w dłuższych podróżach, ale także w razie potrzeby na torze. 

 

 

Skontaktuj się z doradcą

 

Jesteś zainteresowany/a nowym BMW M3 Touring (G81)?

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy, by przygotować indywidualną ofertę.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOWYM BMW M3 TOURING.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info