Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW M5 LCI

Moc i elegancja - BMW M5 LCI (F90).

Nowe BMW M5 LCI to niedoścignione połączenie eleganckiej limuzyny ze sportowym charakterem BMW M. Atletyczny wygląd zewnętrzny i porywająca dynamika jazdy sprawiają, że radość z jazdy wkracza na najwyższy poziom.

Światowa premiera BMW M5 LCI odbyła się w czerwcu. Jeżeli chcesz zapytać o dostępność BMW M5 LCI w naszym kaliskim salonie kliknij poniżej.

 

Zapytaj o BMW M5 LCI

5 faktów o nowym BMW M5 LCI:

1. Niesamowita moc - 625 KM (wersja Competition).

2. Porywająca dynamika jazdy.

3. Atletyczny design.

4. Najwyższej klasy wnętrze.

5. Napęd M xDrive.

Co się zmieniło na zewnątrz?

 

Zmiany między wersją przed liftingiem widać już na pierwszy rzut oka. Przeprojektowaniu uległy przede wszystkim nerki, które są teraz bardziej agresywne i wyraziste. Widzimy także całkowicie zmienione przednie lampy, które teraz posiadają światła do jazdy dziennej w kształcie litery "L". Większym zmianom uległy także lampy tylne, które są teraz bardziej trójwymiarowe. Całość prezentuje się dzięki temu bardziej agresywnie i sportowo.

BMW M5 lifting 2020 - silnik i napęd.

Sercem nowego BMW M5 LCI jest silnik o pojemności 4.4 litra - M TwinPower Turbo V8. Dysponuje mocą 600 KM (625 KM w wersji Competition) i 750 Nm szczytowego momentu obrotowego. To wszystko pozwala na przyspieszenie 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy (!). Ponadto adaptacyjny napęd M xDrive, pozwala kierowcy przełączyć się na klasyczny napęd tylko na tylną oś.

Wnętrze BMW M5 LCI.

Odświeżone zostało również eleganckie i funkcjonalne wnętrze. Znajdziemy tutaj nowy wirtualny kokpit oraz wyświetlacz centralny o przekątnej 12,3 cala. Przeprojektowaniu uległy także przyciski na konsoli środkowej.

Nowe BMW M5 - lifting 2020.

Światowa premiera odświeżonego BMW M5 (LCI) odbyła się 17 czerwca. Wkrótce nowa "M-piątka" pojawi się fizycznie w naszym kaliskim salonie. Uzupełnij poniższy formularz i zamów powiadomienie, by być na bieżąco.

BMW M5 LCI - bądź na bieżąco.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]