Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW M8

Nowe BMW M8.

Fenomenalna moc, agresywna stylistyka i sportowe emocje. To wszystko synonimy BMW M8. Poznaj najnowszego przedstawiciela BMW M.

Dowiedz się więcej

5 mocnych faktów o BMW M8.

1. 625 KM*

2. 3,2 s do 100 km/h*

3. Napęd na cztery koła M xDrive.

4. 3 wersje nadwozia - Coupe, Cabrio i Gran Coupe.

5. Możliwość przełączenia napędu na tylną oś.

*dla wersji BMW M8 Coupe Competition

 

Potężny silnik BMW M8.

Silnik w BMW M8 generuje moc 600 KM (625 KM w wersji Competition) i 750 Nm. Jest to ten sam silnik, który napędza BMW M5 (F90).
Pomimo tej samej specyfikacji silnika, BMW M8 dzięki lżejszej konstrukcji i niższemu, bardziej aerodynamicznemu nadwoziu rozpędza się do 100 km/h o 0,1s szybciej od "M piątki".

Wnętrze BMW M8.

Wnętrze nowego BMW M8 łączy charakterystyczne detale dla kokpitu M z nowoczesnym luksusem. Skórzana tapicerka, karbonowe wstawki, BMW Head-Up, BMW Live Cockpit Professional to jedne z wielu elementów standardowego wyposażenia BMW M8.

Dowiedz się więcej

Trzy rodzaje nadwozia BMW M8.

BMW M8 będzie występować w aż trzech rodzajach nadwozia. Poznaliśmy już dwie wersje Coupe i Cabrio. Trzeci typ nadwozia - Gran Coupe, spodoba się fanom sportowych, czterodrzwiowych samochodów.

BMW M8 - jaka cena?

Cena BMW M8 jest już znana. Podstawowa konfiguracja zaczyna się od 746 800 PLN

Polska premiera BMW M8 odbyła się pod koniec 2019 roku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym modelu, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej.

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NOWYM BMW M8.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]