Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Nowe BMW M8

Nowe BMW M8.

Fenomenalna moc, agresywna stylistyka i sportowe emocje. To wszystko synonimy BMW M8. Poznaj najnowszego przedstawiciela BMW M.

Zamów powiadomienie

5 mocnych faktów o BMW M8.

1. 625 KM*

2. 3,2 s do 100 km/h*

3. Napęd na cztery koła M xDrive.

4. 3 wersje nadwozia - Coupe, Cabrio i Gran Coupe.

5. Możliwość przełączenia napędu na tylną oś.

*dla wersji BMW M8 Coupe Competition

 

Potężny silnik BMW M8.

Silnik w BMW M8 generuje moc 600 KM (625 KM w wersji Competition) i 750 Nm. Jest to ten sam silnik, który napędza BMW M5 (F90).
Pomimo tej samej specyfikacji silnika, BMW M8 dzięki lżejszej konstrukcji i niższemu, bardziej aerodynamicznemu nadwoziu rozpędza się do 100 km/h o 0,1s szybciej od "M piątki".

Wnętrze BMW M8.

Wnętrze nowego BMW M8 łączy charakterystyczne detale dla kokpitu M z nowoczesnym luksusem. Skórzana tapicerka, karbonowe wstawki, BMW Head-Up, BMW Live Cockpit Professional to jedne z wielu elementów standardowego wyposażenia BMW M8.

Zamów powiadomienie

Trzy rodzaje nadwozia BMW M8.

BMW M8 będzie występować w aż trzech rodzajach nadwozia. Poznaliśmy już dwie wersje Coupe i Cabrio. Trzeci typ nadwozia - Gran Coupe, spodoba się fanom sportowych, czterodrzwiowych samochodów.

BMW M8 - jaka cena?

Cena BMW M8 aktualnie nie jest znana - nieoficjalnie mówi się o około 700 000 PLN.

Polska premiera BMW M8 przewidziana jest na ostatni kwartał 2019 roku.

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie i jak najszybciej dowiedzieć się o oficjalnej cenie, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej.

 

 

POWIADOM MNIE O NOWYM BMW M8.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]

X
leasing pop up