Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW X5

Nowe BMW X5.

Z przyjemnością prezentujemy najnowsze BMW X5, które skutecznie kontynuuje sukces poprzednika. Powiększone nerki oraz przestylizowane lampy to tylko niektóre różnice topowego SUVa marki w stosunku do poprzedniej generacji.

Porównanie.

Już na pierwszy rzut oka, nowa generacja wyróżnia się większymi, połączonymi nerkami oraz agresywniejszymi lampami. Najnowsze X5 jest większe od obecnego, co przełożyło się na  przestronniejsze wnętrze oraz bardziej pojemny bagażnik.  Mimo większego rozmiaru, BMW X5 jest lżejsze. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, całość została odchudzona o 200 kg w stosunku do poprzedniej generacji. Poniżej przedstawiamy zdjęcia nowego X5 i  modelu z 2017 roku.

Dowiedz się więcej o BMW X5

"Nowe BMW X5 jest ucieleśnieniem genów rodziny BMW X.

W czwartej generacji model demonstruje najmocniejszą do tej pory prezencję i nowoczesność."

Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design

Rewolucja wnętrza.

Wnętrze BMW X5 jest bardzo przestronne oraz zaawansowane technologicznie. Znajdziemy tam dwa duże ekrany, jeden za kierownicą, a drugi na środku deski rozdzielczej. Przekątna tego ekranu to aż 31,2 cm. Nowe BMW X5 jest wyposażone także w rozbudowany head-up-display.

Konsola i skrzynia biegów.

W X5 przeprojektowano panel klimatyzacji. Zniknęła też charakterystyczna ?płetwa? stanowiąca dźwignię skrzyni automatycznej. Nowa "gałka" jest grubsza, a przycisk rozrusznika pojawił się tuż koło niej. Pokrętło iDrive pozostało niezmienione.

Co pod maską?

Silniki benzynowe:
- xDrive 40i (3.0 turbo, 340 KM)
- xDrive 50i (4.4 biturbo, 462 KM)

Silniki wysokoprężne:
- xDrive 30d (3.0 diesel, 265 KM)
- xDrive M50d (3.0 diesel, 400 KM)

Silnik hybrydowy:
- xDrive 45e iPerformance ( hybryda, 394 KM)

Jesteś zainteresowany/a nowym BMW X5?

Wypełnij poniższy formularz, a my udzielimy Ci więcej informacji o nowym BMW X5, oraz o jego dostępności w naszym salonie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW M5.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]