Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 799 600 404 | dojazd

Nowe BMW XM

Pierwsze BMW XM w historii.

Potężne, ekskluzywne i wyraziste. Nowe BMW XM to samochód stworzony całkowicie od podstaw przez zespół BMW M. Idealne połączenie maksymalnych osiągów silnika V8 z innowacyjnym napędem hybrydowym typu plug-in pozwala przeżywać ekstremalną Radość z jazdy zupełnie w innym wymiarze.

 

Chce wiedzieć więcej

5 faktów o BMW XM (G09).

1. Pierwszy zelektryfikowany model BMW M.

2. 4,3 s 0-100 km/h

3. 653 KM i 800 Nm

4. M xDrive ze sportowym mechanizmem różnicowym M

5. Wersja BMW XM Label Red 750 KM i 1000 Nm

Wygląd zewnętrzny.

Atletyczne proporcje, bardzo wąskie światła dzienne i podświetlane nerki BMW Iconic Glow sprawiają, że BMW XM nie może zostać niezauważone. Złote akcenty demonstrują luksus, a zarazem ekskluzywność modelu. BMW XM może zostać także wyposażone w potężne 23 calowe obręcze, które jeszcze bardziej podkreślają jego spektakularną prezencję. Wygrawerowane laserowo  logo BMW na tylnej szybie nawiązuje do poprzedniego modelu "M Only" BMW M1. 

 

Zapytaj o dostępność BMW XM

 

BMW XM - silnik i napęd.

Nowe BMW XM zadebiutowało z hybrydowym układem o łącznej mocy 653 KM i 800 Nm momentu obrotowego. Układ ten dzieli się na silnik elektryczny o mocy 197 KM oraz silnik spalinowy V8 o mocy 489 KM. Razem pozwala to na przyspieszenie kolosa w około 4,3 sekundy 0-100 km/h. 

BMW XM ma także możliwość jazdy na samym układzie elektrycznym. Zasięg bezemisyjnej jazdy wynosi do 88 km.

Wnętrze BMW XM (G09).

Wnętrze BMW XM wyróżnia się podświetleniem dachu, które w imponujący sposób inscenizuje różne rodzaje oświetlenia np. oświetlenie powitalne. Materiał skórzany w stylu vintage fascynuje naturalną strukturą i tworzy szlachetne akcenty w boczkach drzwi i na desce rozdzielczej. Ekran z systemem iDrive 8 wyróżnia specyficzna stylistyka M: wskazania w 2D zapewniają najlepszą czytelność, a prezentowane treści opatrzone są logo M.

BMW XM Label Red.

Jesienią w 2023 roku zadebiutuje potężniejsza wersja BMW XM o nazwie Label Red. Model wyróżniał się będzie nie tylko czerwonymi akcentami, ale też mocą. BMW XM Label Red będzie legitymowało się parametrami około 750 KM i 1000(!) Nm momentu obrotowego przejmując tytuł najpotężniejszego, seryjnego BMW.

NOWE BMW XM - BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info