Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW

Miejsce pracy: Kalisz
Umowa o pracę, pełny etat.

Opis stanowiska:

Prowadzenie procesu sprzedaży samochodów BMW.
Pozyskiwanie i obsługa Klientów.
Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów.
Przygotowywanie ofert handlowych.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Min. wykształcenie średnie.
Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych.
Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
Znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych Klientów.
Operatywność i skuteczność w działaniu.
Duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów.
Dobra znajomość branży motoryzacyjnej.
Umiejętności handlowe i negocjacyjne.
Wysoki poziom obsługi Klienta.
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Prawo jazdy kat. B.
Biegła znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
 Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Konkurencyjny system wynagrodzeń (prowizyjno - premiowy).
Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres rekrutacja.kalisz@premiumarena.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. k. oddział w Kaliszu, 62-800 Kalisz ul. Wrocławska 50A".

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail: zgoda@bednarek.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Kaliszu, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”).

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu:

  • realizacji usługi na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO,
  • prowadzenia korespondencji z nadawcami i odbiorcami wiadomości e-mail na podstawie art. 6 ust 1 f RODO,
  • dostarczania informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter, oferta handlowa, umówienie jazdy testowej, zaproszenie na organizowany event, organizacja konkursu, badanie satysfakcji Klienta, na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 a RODO).

2. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi. W zakresie marketingowym podanie danych jest dobrowolne.

3. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu, wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zakończenia realizacji umowy, a następnie do czasu upływu okresów przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z takiego przetwarzania (nie dłużej niż przez okres 10 lat).

4. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy BMW, a także firmy świadczące na rzecz administratora i na jego polecenie usługi (w obszarze IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wspierające procesy marketingowe i analityczne) oraz inni uprawnieni do tego Administratorzy.

5. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe co do zasady będą przetwarzane wyłącznie w celu archiwizacyjnym.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także – w zakresie danych przetwarzanych na podstawie umowy lub zgody – prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
    z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

X
leasing pop up