Dealer BMW Premium Arena Kalisz  | telefon 62 761 08 00

Używane BMW - leasing z niską ratą

BMW Comfort Lease - samochody używane.

Szukasz używanego BMW z możliwością atrakcyjnego finansowania? Teraz to możliwe. Leasing konsumencki BMW Comfort Lease jest teraz dostępny nie tylko dla samochodów nowych, ale także dla używanych:

Niższa rata miesięczna przy zachowaniu zalet podatkowych tradycyjnego leasingu.
Swobodny wybór parametrów (roczny przebieg, czas trwania umowy).
Gwarancja odkupu.
Samochód używany ma za sobą pierwszą, znaczącą utratę wartości, co dodatkowo obniża miesięczne koszty. 

Jako Autoryzowany Dealer marki BMW posiadamy dostęp do centralnej bazy używanych samochodów z bogatą ofertą pojazdów z udokumentowaną przeszłością. Poniżej przedstawiamy przykładowe kalkulacje:

Uzupełnij poniższy formularz - powiedz nam jakiego BMW szukasz, a my zrobimy wszystko, by je znaleźć i zadzwonić z dobrą nowiną.

JAKIEGO BMW SZUKASZ?

Forma zakupu

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź ("Administrator"). [WIĘCEJ INFORMACJI]

* Wysokość rat wszystkich modeli podana jest dla następujących warunków oferty finansowania: wpłata początkowa 10%, 36-miesięczny okres finansowania przy założeniu maksymalnego rocznego przebiegu na poziomie 20.000 km.  Informacje te nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego. Szczegóły i możliwość indywidualnej kalkulacji w salonie.

Zapraszamy do kontaktu

Tomasz Knapik
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych